/  OnePage

Fotograf to nie reżyser…


Wychodząc z tego założenia, podczas robienia zdjęć staram się nie ingerować w zachowanie ludzi, a jedynie uchwycić najwspanialsze momenty, czasem ułamki sekund, które uwiecznione na moich fotografiach stają się niezapomnianymi wspomnieniami.

O mnie


„Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości.”
Henri Cartier-Bresson

Witam na mojej stronie poświęconej fotografii. Mieszkam i pracuję w Ujeździe małym jednak bardzo malowniczo położonym (obok Góry Świętej Anny) miasteczku na opolszczyźnie. Moja przygoda z fotografią zaczęła się bardzo wcześnie. Jeszcze jako mały chłopiec siedziałem godzinami z tatą w ciemni i przypatrywałem się, jak “woda maluje na papierze”. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że zostałem “zarażony”. Później nasze drogi (fotografii i moja) rozeszły się, aż pewnego słonecznego dnia postanowiłem kupić “cyfrówkę” i nagle okazało się, że to jest to co chciałbym w życiu robić – tak oto jestem – fotografem. Moja pasja stała się sposobem na życie, do której podchodzę z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem. Na fotografiach pragnę uchwycić momenty pełne wzruszeń, radości, miłości, ulotnych spojrzeń, często trwających tylko ułamki sekund i pozostawić Wam je na zawsze…

…Nieważne że ma się tylko pięć minut o ile jest to WŁAŚCIWE pięć minut. Wybór właściwego momentu nie zależy do sprzętu, tylko do nas samych. To my wybieramy czas i miejsce, światło i cień. To nasz sposób patrzenia na świat jest najważniejszy.

Zapraszam do Galerii


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce neque purus, eleifend vel sollicitudin ut.

Instagram

@ My_wedding_day

Follow Us

Solene@qodeinteractive.com